Firma Nowodvorski Lighting (dawniej Technolux) jest firmą rodzinną założoną w 1994 r. Misją firmy jest oferowanie szerokiego asortymentu niedrogich, dekoracyjnych opraw oświetleniowych, dedykowanych zarówno osobom ceniącym klasykę jak i nowoczesne rozwiązania. Zebrane w czasie 20 letniej działalności firmy doświadczenia w zakresie projektowania i wdrażania do produkcji opraw oświetleniowych pozwoliły na objęcie czołowej pozycji wśród polskich producentów lamp. Na dzień dzisiejszy oferta firmy składa się z ponad 2,5 tysiąca modeli lamp i jest co roku aktualizowana o nowe propozycje.

Firma Nowodvorski Lighting zdecydowała się na wybór aplikacji eFaktury365.

Jakie korzyści osiągnęła firma Nowodvorski Lighting dzięki aplikacji:

  • Zautomatyzowanie procesu wysyłki faktur drogą elektroniczną:

Aplikacja eFaktury365 zsynchronizowana jest z system Comarch ERP XL firmy Nowodvorski. Dzięki synchronizacji z systemem Comarch ERP XL faktury w momencie zatwierdzenia w systemie zostają wysyłane na konto klienta w aplikacji eFaktury365. Pracownicy działu sprzedaży nie muszą wysyłać potwierdzeń z systemu czy też e-mail. Spadł zakres obowiązków na pracownikach, którzy zyskują dodatkowy czas na inne operacje w ciągu dnia.

  • Zautomatyzowanie potwierdzeń otrzymania dokumentów faktur i korekt.

Zarówno klienci jak i pracownicy firmy Nowodvorski  Lightnig chwalą sobie działanie powiadomień e-mail z aplikacji eFaktury365 z potwierdzeniem otrzymania, dostarczenia dokumentu.

  • Dostosowanie formatu dokumentów do klienta.

Różni klienci różne zapotrzebowanie, eFaktury365 umożliwiają generowanie dokumentów PDF, TXT, CSV itp. Konfiguracja eFaktury365 pozwalana na zdefiniowanie odpowiedniego formatu zgodnie z oczekiwaniami klienta.   

  • Ochronę danych. Dostęp do podglądu dokumentów dla wybranych pracowników.

Użytkownicy logują się do aplikacji indywidualnym loginem i hasłem. Dzięki czemu zarówno firma i jej klienci korzystający z aplikacji eFaktury365 mają wybór w zakresie przekazywania informacji o danych firmy wybranym pracownikom.

  • Bezpieczny dostęp do dokumentów w dowolnym czasie, dowolnym miejscu na dowolnym urządzeniu.

eFaktury365 jest responsywną aplikacją webową. Dzięki czemu klienci firmy mogą korzystać z aplikacji w dowolnym miejscu i czasie na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet)

  • Komunikację z klientem poprzez aplikację w zakresie informacji o nie pobranych dokumentach, terminie płatności oraz ewentualnych zaległościach.

Klienci firmy dostają mailowe przypomnienia o niepobranych fakturach oraz maile windykacyjne z aplikacji.