Uniglob to jeden z pierwszych i największych w Polsce importerów zasłon i firan. Działamy na rynku od 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Polski, w Strykowie w województwie łódzkim.

Firma Uniglob zdecydowała się na wybór aplikacji eFaktury365.

Jakie korzyści osiągnęła firma Uniglob dzięki aplikacji:

  • Zautomatyzowanie procesu wysyłki faktur drogą elektroniczną:

Aplikacja eFaktury365 zsynchronizowana jest z system ERP firmy Uniglob Dynamics NAV. Dzięki synchronizacji z systemem Dynamics NAV faktury po utworzeniu w systemie zostają wysyłane na konto klienta. Przez działanie aplikacji eFaktury365 zakres obowiązków pracowników działu zamówień /sprzedaży został zminimalizowany dzięki czemu pracownicy zyskują dodatkowy czas.

  • Zautomatyzowanie potwierdzeń otrzymania dokumentów.

Liczne pochwały od klientów/partnerów Uniglob,  którzy doceniają funkcjonalność powiadomień e-mail z potwierdzeniem otrzymania, dostarczenia dokumentu.

  • Dostosowanie formatu dokumentów do klienta.

Większość klientów Uniglob potrzebuje dokumentów w inny formacie niż standard PDF. Dzięki funkcjonalności eFaktury365 aplikacja generuje dodatkowe pliki XML, CSV, TXT według szablonów przypisanych do klientów.

  • Ochronę danych.

Firma Uniglob i jej klienci/partnerzy korzystający z aplikacji eFaktury365 mają wybór w zakresie przekazywania informacji o danych firmy wybranym pracownikom, tworząc dla nich indywidualne loginy i hasła.

  • Bezpieczny dostęp do dokumentów w dowolnym czasie, dowolnym miejscu na dowolnym urządzeniu.

Aplikacji eFatury365 jest w pełni responsywna.

  • Bezpośrednia komunikacja z klientem poprzez aplikację w zakresie wymiany danych i powiadomieniach.