UNIMOT S.A. jest spółką giełdową, specjalizującą się w obrocie gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG), biopaliwami oraz olejem napędowym. Oferuje szeroką gamę paliw płynnych i gazowych.

Firma UNIMOT zdecydowała się na wybór aplikacji eFaktury365.

Jakie korzyści osiągnęła firma UNIMOT dzięki aplikacji:

  • Zautomatyzowanie procesu wysyłki faktur drogą elektroniczną:

Aplikacja eFaktury365 zsynchronizowana jest z system ERP firmy UNIMOT MS Dynamics GP. Dzięki synchronizacji z systemem MS Dynamics GP faktury po utworzeniu w systemie zostają wysyłane na konto klienta dzięki aplikacji. Przez działanie aplikacji zakres obowiązków pracowników działu zamówień /sprzedaży został zminimalizowany dzięki czemu pracownicy zyskują dodatkowy czas.

  • Zautomatyzowanie potwierdzeń otrzymania dokumentów.

Liczne pochwały od klientów/partnerów UNIMOT,  którzy doceniają funkcjonalność powiadomień e-mail z potwierdzeniem otrzymania, dostarczenia dokumentu.

  • Dostosowanie formatu dokumentów do klienta.

Zdarza się że klienci UNIMOT potrzebują dokumentów w inny formacie. Dzięki funkcjonalności eFaktury365 aplikacja generuje dodatkowe pliki XML, CSV, TXT według szablonów przypisanych do klientów.

  • Ochronę danych.

Zarówno firma i jej klienci/partnerzy UNIMOT korzystający z aplikacji eFaktury365 mają wybór w zakresie przekazywania informacji o danych firmy wybranym pracownikom, tworząc dla nich indywidualne loginy i hasła.

  • Bezpieczny dostęp do dokumentów w dowolnym czasie, dowolnym miejscu na dowolnym urządzeniu.

Dzięki responsywnej aplikacji eFatury365 klienci firmy mogą korzystać z aplikacji na dowolnym urządzeniu (na dużych ekranach, smartfonach, tabletach).

  • Bezpośrednia komunikacja z klientem poprzez aplikację w zakresie wymiany danych i powiadomieniach.

Klienci firmy dostają mailowe przypomnienia o niepobranych fakturach oraz maile windykacyjne z aplikacji.